odnawialne źródła energii

Facebook Facebook

SMA Sunny Boy -> 1,5

Dane podstawowe Dane techniczne Pliki Dane podstawowe
  • Moc : 2 kW

Rodzaj paliwa:

  • Słońce Słońce

Zastosowanie

Firma SMA Solar Technology to światowy lider wyznaczający trendy w technologii produkcji energii elektrycznej z energii promieniowania słonecznego. Firma opracowuje, produkuje i sprzedaje przetwornice słoneczne oraz monitoring do systemów fotowoltaicznych. Jako najważniejszy element technologiczny i serce każdej elektrowni słonecznej, falownik SMA przekształca prąd stały generowany przez moduły fotowoltaiczne na prąd zmienny zgodny z charakterystyką sieci przesyłowych. Oprócz wysokiej wydajności, falowniki SMA charakteryzują się długą żywotnością i niespotykaną jak dotąd relacją ceny do jakości.

STWORZONE DLA PROSUMENTA

Nowy Sunny Boy 1.5 to idealny falownik dla klientów, którzy dysponując niewielką powierzchnią dachu, chcą produkować energię elektryczną ze słońca i wykorzystywać ją na własne potrzeby.

Instalacja fotowoltaiczna dobrana do indywidualnego zapotrzebowania na energię jest gwarancją szybkiego zwrotu z inwestycji i ogromnych korzyści płynących z posiadania własnej elektrowni. Planowane wprowadzenie net-metteringu oraz taryf gwarantowanych w Polsce od 2016 roku, faworyzujących małe instalacje fotowoltaiczne spowoduje znaczący wzrost zainteresowania produktami o mniejszych mocach i właśnie w ten trend wpisuje się nowy produkt SMA.

Tworząc Sunny Boy 1.5 firma SMA kierowała się oczekiwaniami ludzi, którzy świadomi swoich potrzeb, podążają nowoczesną drogą globalnej energetyki i chcą uczestniczyć w przełomowym procesie budowania niezależności energetycznej Państwa, opartego na rozproszonych źródłach energii.

sma_sunny_boy
  • sma_sunny_boy
  • Sunny Boy 1.5
  • 46
  • 66
Dane techniczne Pliki
Napisz do nas
lub zadzwoń

handlowy@fcctech.pl +48 795 944 258

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij