odnawialne źródła energii

Facebook Facebook

Śluzy przesypowe i celkowe

Dane podstawowe Dane podstawowe
  • Moc : 1 kW

Rodzaj paliwa:

  • Pellet Pellet

Zastosowanie

Od lat nasza firma od lat zajmuje się produkowaniem i projektowaniem urządzeń grzewczych i premysłowych.Posiadamy liczne obiekty referencyjne oraz listę zadowolonych klientów.

Śluzy celkowe z napędem własnym lub zespolonym od lat powszechnie stosowane są w przemyśle budowlanym,energetyce,rolnictwie.Śluza celkowa może posiadać u nas dodatkowo noże tnące.

Nasza firma jest w stanie dobrać na życzenie klienta odpowiednią śluzę lub dozownik ze względu na szybkość przesypu czy gęstość paliwa.Śluzy celkowe pełnią często rolę dozownika surowca lub paliwa i kluczowym parametrem jest ich właściwa wydajność.

Dozowniki i śluzy celkowe produkujemy ze stali czarnej lub nierdzewnej.Możliwe jest zastosowanie napędu firmy Kacperek lub Nord.

 

śluza celkowa
  • śluza celkowa
  • celka przesypowa
  • celka przesypowa
Napisz do nas
lub zadzwoń

handlowy@fcctech.pl +48 795 944 258

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij