odnawialne źródła energii

Facebook Facebook
Zapraszamy na agroshow do Ostródy
06.02.2020

Zapraszamy na agroshow do Ostródy

Pokażemy innowacyjne nagrzewnice powietrza agam - 3 w 1 - ogrzewanie, osuszanie i oczyszczanie powietrza w szklarni z odzyskiem energii cieplnej do 20 % rocznie. Nagrzewnica zwraca się w 5 lat lub inaczej patrząc, przynosi redukcję kosztów ogrzewania szklarni 20 % rocznie.

Nowością będą palniki na brykiety i zrębki. Nowoczsne innowacyjne z mechanizmem oczyszczania i odżużlania zapewaniają niską emisję spalin i wysoką sprawność spalania. 

Palnik na zrębki, brykiet i trociny to najtańsze ogrzewanie. Jego cena jest wyższa niż palników na pellet ale paliwo jest o wiele tańsze dlatego zakup i montaż palnika zwraca się już w pierwszym sezonie grzewczym !

Nasza firma modernizuje kotły c.o na paliwa stałe na nowoczesne biomasowe dzięki montażu zespołu automatycznego podawania biomasy rozdrobnionej. Możemy przerobić każdy piec pod warunkiem, że ma odpowiednio dużą komorę załadowczą aby pomieścić nasz palnik. Kotłownia musi mieć miejsce na pomieszczenie podajnika oraz kosza na zrębki lub troty.

Stolarniom i zakładom meblarskim oferujemy modernizacje kotłów c.o na specjalne piece z dodatkową komorą dopalania w wysokich temperaturach tj powyżej 850 stopni, dzięki czemu bezpiecznie można spalać odpady drewnopochodne i płyty wiórowe. 

Do każdego projektu modernizacji podchodzimy indywidualnie, dlatego zapraszamy do kontaktu. 

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij