odnawialne źródła energii

Facebook Facebook

Turbiny parowe

Dane podstawowe Dane podstawowe
  • Moc : 220 kW

Zastosowanie

Turbiny parowe wykorzystywane są głównie w energetyce jako element składowy elektrowni lub elektrociepłowni.

Nasza oferta turbin koncentruje się głównie na turbinach parowych małej mocy generujących moc wyjściową od 200 kw do 1 MW. Ma to szczególne znaczenie dla budowy elektrociepłowni rozproszonych małych mocy, gdzie możemy kocioł parowy o mocy 1-2 MW zainstalować z turbiną o mocy 200 - 500 kW. Taka instalacja jest znacznie tańsza niż duże bloki energetyczne.

Ciekawym rozwiązaniem dla zastosowania naszych turbin parowych są  instalacje do termicznej utylizacji osadów ściekowych lub odpadów, które są jednym z najtańszych rozwiązań do generacji prądu i ciepła. Mamy bowiem tu niski koszt paliwa a czasami nawet ujemny, wpływa to na krótki czas zwrotu z nakładów inwestycyjnych.

Spalając osady ściekowe lub rdf | snf i inne paliwa alternatywne, możemy teraz generować tania energię elektryczną dzięki naszym turbinom.

Turbiny parowe
  • Turbiny parowe
  • Turbiny parowe małej mocy
  • Turbiny gazowe
  • Elektrociepłownie
Napisz do nas
lub zadzwoń

handlowy@fcctech.pl +48 795 944 258

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij