odnawialne źródła energii

Facebook Facebook
Targi Drema 2022 w Poznaniu
14.09.2022

Targi Drema 2022 w Poznaniu

Podczas tegorocznych targów Drema w Poznaniu dużym zainteresowaniem odwiedzajacych cieszyły się nasze systemy kogeneracji z biomasy i odpadów a także linie termicznego przekształcania odpadów drewnopochodnych. Mobilny system spalania odpadów z płyt zdobył także złoty medal targów poznańskich. 

Niezależność energetyczna czyli wytwarzanie ciepła lub prądu we własnym zakresie to w czasach kryzysu energetycznego bardzo ciekawy temat dla wielu przedsiębiorstw. Niezależnie czy chcemy wytwarzać energię skojarzoną czyli prąd i ciepło czy same ciepło to nasza firma świadczy usługi w tym zakresie. Ciepło nalezy rozdzielić na urządzenia do sezonowego zasilania instalacji lub do ciągłego np: do suszenia. We wszystkich zakresach nasza firma może dostarczyc i zamontować odpowiedni dedykowany system grzewczy. Nalezy pamietać jednak, że przy dość wysokich cenach inwestycji w kogenerację lub system termicznej utylizacji odpadów to najtaniej wychodzi inwestycja przy ciągłym całorocznym odbiorze energii cieplnej lub elektrycznej.

Mobilne system termicznej utylizacji nagrodzone podczas tegorocznych targów to idealne rozwiązanie dla firm, które nie mają miejsca na dużą kotłównię na biomase. Jeśli przedsiębiorstwo ogrzewało się np gazem to ma raczej małą kotłownię i nie zawsze są techniczne możliwości jej rozbduowy. Najlepszym rozwiazaniem jest wówczas kontenerowa kotłownia mobilna. - dostarczana praktycznie gotowa do pracy.

Dodatkowe korzyści z zastosowania kotłowni kontenerowej to :

- mobilność

- możliwość leasingu lub najmu

- łatwa możliwość odsprzedaży np : jeśli mamy halę wynajmowaną a nie chcemy inwestować znacznych środków w nieswoją kotłownię

- szybkie podłączenie bez konieczności pozwolenia na budowę

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij