odnawialne źródła energii

Facebook Facebook

Stacje regazyfikacji LNG

Dane podstawowe Pliki Dane podstawowe
  • Moc : 50 kW

Zastosowanie

Interesującą ekonomicznie alternatywą dla paliw stałych oraz płynnych jest gazyfikacja w nowoczesnej technologii skroplonego gazu ziemnego - LNG. Budowa stacji regazyfikacji LNG oraz sieci gazowej, do której podłączone są budynki użyteczności publicznej, fabryki oraz mieszkańcy jest szybka i dużo tańsza niż rozwój sieci gazu ziemnego. 


S
tacja regazyfikacji LNG Cazgir jest bezpieczna i przyjazna dla środowiska, nie emituje zanieczyszczeń. Skroplony gaz ziemny dostarczany jest do niej autocysternami LNG. Po zmianie stanu skupienia na lotny przesyłany jest do sieci dosyłowo-rozdzielczej, rozprowadzonej po całej miejscowości lub do głównego odbiorcy np: fabryki.

Ceny gazu LNG  są stabilne w stosunku do paliw alternatywnych np: oleju czy węgla, a dodatkowo nad ich wysokością dla konsumentów czuwa Urząd Regulacji Energetyki, co daje odbiorcom pełne poczucie bezpieczeństwa i komfort korzystania z tego ekologicznego źródła energii.

Stacje LNG są idealnym źródłem zaopatrzenia w tani gaz skroplony LNG każdego przedsiębiorstwa lub fabryki. Co ciekawe, gaz ten idealnie nadaje się do zasilania naszych kogeneratorów, gdzie można uzyskiwać tanią energię cieplną i elektryczną bez konieczności przyłącza gazu ziemnego. 

stacje regazyfikacji gazu
  • stacje regazyfikacji gazu
Pliki
Napisz do nas
lub zadzwoń

handlowy@fcctech.pl +48 795 944 258

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij