odnawialne źródła energii

Facebook Facebook

Stacje ładowania samochodów elektrycznych

Dane podstawowe Opis Dane techniczne Pliki Filmy Dane podstawowe
  • Moc : 1 kW

Zastosowanie

Rosnąca popularność aut z napędem elektrycznym jest faktem - co roku rynek wzrasta o 80 % a w 2015 sprzedano blisko milion aut EV na świecie. Ekologia, która jest podstawą rosnącego zainteresowania tym segmentem aut, wymusza też rozwój sieci stacji ładowania gwarantująych możliwość bezpiecznego ładowania akumulatorów. Jest to już standardem w Europie, gdzie większość stacji benzynowych i centr handlowych lub hoteli posiada specjalnie wyposażone miejsca do szybkiego ładowania aut.

Firma Etrel, będaca liderem rynku stacji ładowania pojazdów z napędem elektrycznym, produkuje w Słowenii innowacyjne i bezpieczne ładowarki do aut EV.Testowane były one z autami jak Tesla, BMW, Renault lub Nissan.

W Polsce, brak sieci stacji ładowania aut elektrycznym, ogranicza rozwój rynku tego typu pojazdów.Dzięki stacjom Etrel sytuacja powinna się zmienić. Są one bowiem tanie, dostępne i szybkie w montażu. Atutem dla hoteli,centrów handlowych, rezydencji czy apartamentowców jest też możliwość zarzadzania dostepem do ładowania w naszych stacjach. Oprogramowanie umożliwia zdalną kontrolę pracy stacji oraz umożliwia konfigurację płatności za czas ładowania oraz też modyfikację czasu.Trzeba pamiętać o tym, że w Polsce mamy taryfy sprzedaży energii elektrycznej i najtańsze ładowanie samochodu elektrycznego jest noca.

stacje ładujące Eltrel
  • stacje ładujące Eltrel
  • stacje ładujące pojazdy elektryczne
  • ładowanie Renault ZOE
  • Stacja ładowania Nissan
  • stacja ładowania np BMW
  • ładowanie elektryczne samochodu
  • ładowanie pojazdu elektrycznego
Opis Dane techniczne Pliki Filmy
Napisz do nas
lub zadzwoń

handlowy@fcctech.pl +48 795 944 258

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij