odnawialne źródła energii

Facebook Facebook

SMA Sunny Boy -> 4000TL

Dane podstawowe Opis Dane techniczne Pliki Dane podstawowe
  • Moc : 4 kW

Rodzaj paliwa:

  • Słońce Słońce

Zastosowanie

Firma SMA Solar Technology to światowy lider wyznaczający trendy w technologii produkcji energii elektrycznej z energii promieniowania słonecznego. Firma opracowuje, produkuje i sprzedaje przetwornice słoneczne oraz monitoring do systemów fotowoltaicznych. Jako najważniejszy element technologiczny i serce każdej elektrowni słonecznej, falownik SMA przekształca prąd stały generowany przez moduły fotowoltaiczne na prąd zmienny zgodny z charakterystyką sieci przesyłowych. Oprócz wysokiej wydajności, falowniki SMA charakteryzują się długą żywotnością i niespotykaną jak dotąd relacją ceny do jakości.

On-gridowy inwerter fotowoltaiczny Sunny Boy 4000TL to idealne rozwiązanie dla najbardziej wymagających użytkowników instalacji fotowoltaicznych. Dwa niezależne wejścia MPP pozwalają zbudować własną elektrownie słoneczną na dachach dwuspadowych oraz w miejscach gdzie może występować częściowe zacienienie. Kupując inwerter marki SMA możesz być pewny, że inwestujesz w sprawdzone technologie połączone z najbardziej nowatorskimi rozwiązaniami.

sma_sunny_boy
  • sma_sunny_boy
  • SMA Sunny Boy 4000TL
  • 99
  • 4545
Opis Dane techniczne Pliki
Napisz do nas
lub zadzwoń

handlowy@fcctech.pl +48 795 944 258

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij