odnawialne źródła energii

Facebook Facebook

Podajnik wybierakowy do biomasy rozdrobnionej

Dane podstawowe Opis Dane techniczne Dane podstawowe
  • Moc : 1 kW

Rodzaj paliwa:

  • zrębka drzewna zrębka drzewna

Zastosowanie

Nasza firma produkuje uniwersalne podajniki wybierakowe do biomasy rozdrobnionej. Mają one zastosowanie przy podawaniu biomasy z magazynu paliwa do kotła grzewczego.

Zasada działania wybieraka biomasy polega na zastosowaniu specjalnych wybieraków piórowych, które pełnią funkcje nagarniaczy paliwa. Zbierają a w zasadzie zgarniają paliwo do podajnika ślimakowego, którym potem są transportowane do paleniska, palnika czy przedpaleniska.

Nasz wybierak uniwersalny do biomasy może być stosowany do różnych rodzajów kotłów a także przy modernizacji kotłowni. Często bowiem klienci decydują się na adaptację pomieszczenia na potrzeby magazynu paliwa. Wówczas zastosowanie znajduje nasz wybierak rozdrobnionej biomasy, który może transportować paliwo nawet na odległość 10 m !

podajnik wybieralowy
  • podajnik wybieralowy
  • schemat wybierak
  • wymiary wybieraka
Opis Dane techniczne
Napisz do nas
lub zadzwoń

handlowy@fcctech.pl +48 795 944 258

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij