odnawialne źródła energii

Facebook Facebook
Piece i kotłownie mobilne do wynajęcia
11.11.2021

Piece i kotłownie mobilne do wynajęcia

Piece i kotłownie mobilne do wynajęcia

Niewielu klientów wie, że obecnie kotłownię można szybko i tanio wynająć. Nie trzeba inwestować środków w budowę i wyposażenie kotłowni. Wystarczy zadzwonić do nas, i można u nas szybko wynająć mobilny piec lub kotłownię.

 

Piec mobilny skutecznie ogrzeje każdy dom

Oferowane przez nas mobilne piece i kotłownie, przyczepy i kontenery grzewcze ogrzeją każdy dom i firmę. Moc takiej kotłowni do wynajęcia zaczyna się już od 20 kW a sięga nawet 1,5 MW czyli 1500 kW. Dzięki czemu awaryjnie lub zastępczo ogrzejemy praktycznie każdy dom, halę, hotel czy nawet osiedle.

Mobilne piece są łatwe do wynajęcia

Wielu klientów obawia się, że wynajęcie pieca mobilnego lub kotłowni kontenerowej wymaga skomplikowanych procedur i dużej kaucji gwarancyjnej. Nie jest to prawda gdyż w naszej firmie pobieramy kaucję w wysokości miesięcznego czynszu najmu a umowa jest klarowna i przejrzysta. Wystarczy podpisać umowę i wpłacić kaucję aby otrzymać gotową do działania kotłownię, którą można uruchomić praktycznie od ręki

Wynajem kotłowni mobilnych to doskonałe rozwiązanie dla klientów, którzy poszukują zastępczego źródła ciepła i ogrzewania na czas awarii, remontu instalacji co lub węzła cieplnego. Dla inwestorów, którzy poszukują pieca do wygrzewania posadzki pod ogrzewanie podłogowe mamy też atrakcyjną ofertę. Cena najmu pieca mobilnego zależy od czasu wynajmu oraz jego konfiguracji i mocy.

Wygrzewanie posadzek pod instalację ogrzewania podłogowego jest teraz tanie i szybkie

Dzięki innowacyjnemu mobilnemu systemowi grzewczemu, który oferujemy do wygrzewania posadzek pod instalację ogrzewania podłogowego, wygrzewanie posadzki nigdy nie było tak tanie i szybkie. Oferowany do wynajęcia mobilny piec elektryczny to kompletna kotłownia z wbudowaną pompą co i dedykowaną automatyką do wygrzewania posadzki pod podłogówkę. Ponieważ to kocioł elektryczny to nie mamy komina, więc podłączenie pieca jest bardzo szybkie i tanie. Elektryczny piec mobilny dostarczamy na wózku z kółkami więc jest bardzo zwrotny i łatwy w transporcie.

Mobilne kotłownie i systemy  grzewcze są dostępne na terenie całego kraju, dostarczamy je naszym transportem w określone przez klienta miejsce i czas. Czas i cena najmu kotłowni mobilnej zależy od terminów, mocy i wyposażenia. Oferujemy najem krótkoterminowy oraz długoterminowy np. na cały sezon grzewczy. W większości nasze kotłownie kontenerowe i mobilne zasilane są prądem lub olejem opałowym gdyż jest to rozwiązanie najłatwiejsze w tankowaniu i obsłudze. Klientom poszukujących ogrzewania kontenerowego na cały sezon grzewczy oferujemy też kotłownie na pellet i zrębki. Takie mobilne kontenery grzewcze dedykowane są głównie do zasilania firm, hal, magazynów czy fabryk.

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij