odnawialne źródła energii

Facebook Facebook

Moduły S59 -> 295 - 300W

Dane podstawowe Opis Dane techniczne Pliki Dane podstawowe
  • Moc : 0 kW

Rodzaj paliwa:

  • Słońce Słońce

Zastosowanie

Aleo-Solar to niezawodny partner dla każdej inwestycji w fotowoltaikę.

Wysokosprawny monokrystaliczny moduł fotowoltaiczny Aleo S59 produkowany jest ze starannie wybranych elementów przy zachowaniu najbardziej surowych norm podczas procesu produkcji. Oferując Państwu ten moduł możemy być pewni, że spełni on w pełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Moduły monokrystaliczne z serii S59 cechuje niespotykanie wysoka sprawność – z panela o standardowych wymiarach uzyskuje się 300W mocy.

Cechą charakterystyczną wyróżniającą ten produkt jest aluminiowa rama w kolorze czarnym malowana proszkowo. Zastosowanie farby wysokiej jakości gwarantuje odporność powłoki na zmienne warunki atmosferyczne.

Moduł Aleo S59 jest skonstruowany na użytkowanie przez długie lata a to wszystko dzięki wykorzystaniu komponentów najwyższej jakości oraz przestrzeganiu surowych norm podczas procesu produkcji. Nawet w warunkach ekstremalnych moduł monokrystaliczny S59 gwarantuje długotrwały i wysoki uzysk energii – nie są straszne mu wysokie obciążenia śniegiem czy wiatrem oraz wysokie czy niskie temperatury.

Państwa inwestycja jest w pełni zabezpieczona. Firma Aleo daje 10 lat gwarancji na produkt oraz 25 lat gwarancji na wydajność. Dodatkowym potwierdzeniem wysokiej jakości oferowanych produktów jest fakt, iż firma Aleo ponosi, w przypadku awarii modułów, koszty wymiany i dostarczenia nowych modułów. Jedyna taka gwarancja na rynku!

Aleo – tutaj można być pewnym, że to dobra decyzja.

1
  • 1
  • Moduł monokrystaliczny Aleo S59
Opis Dane techniczne Pliki
Napisz do nas
lub zadzwoń

handlowy@fcctech.pl +48 795 944 258

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij