odnawialne źródła energii

Facebook Facebook
Mobilne kotłownie na biomasę wynajem sprzedaż
22.02.2020

Mobilne kotłownie na biomasę wynajem sprzedaż

Mobilne systemy grzewcze w zabudowie kontenerowej lub przyczapach są oferowane od lat przez naszą firmę.Posiadamy referencje wielu znanych firm budowlanych i ciepłowniczych.

Kiedy stosuje się mobilny system ogrzewania ?

W przypadkach awarii ciepłowniczych lub systemu grzewczego, w czasie remontów i modernizacji kotłowni lub całych budynków. Mobilne systemy grzewcze moga też zasilać ciepłą wodę uzytkową na imprezy masowe i plenerowe, namioty weselne czy katernigowe.Wszędzie tam gdzie czasowo używamy takiego systemu są uproszczone przepisy ich montażu tzn nie wymaga się pozwoleń na budowę itp.

Dobór mobilnej kotłowni lub systemu grzewczego jest podobny do tradycyjnego systemu grzania - zazwyczaj stawiamy jednostkę o podobnej mocy do mocy której ma zastapić. Jeśli mamy mieć samo grzanie ciepłej wody użytkowej to moc wówczas może być znacznie mniejsza. Przykład:

remont budynku i kotłowni o mocy 900 kW ale dwufunkcyjnej na c.o i c.w.u -  800 kW potrzeba na c.o i 100 kW na c.w.u . remont w czasie letnim nie wymaga grzania - więc dobieramy na czas remontu kotłownię o mocy 100 kW

W wielu przypadkach podczas remontu nie ma potrzeby uzyskiwania wysokich temperatur i parametrów jak w przypadku przebywania mieszkańców - więc mozna dobrać kotłownię kontenerową o mocy 1/3 właściwej bo np: wystarczy nam utrzymanie w czasie remontu temperatury 15 stopni C.

Nasza firma usługi wynajmu, dostaw, sprzedaży, leasingowania kotłowni mobilnych w kontenerach i przyczepach. Dobór urządzeń, serwis, rozruch takich przenośnych kotłowni jest też w naszym zakresie, dlatego zapraszamy do kontaktu. Dojeżdżamy do klientów na wizje lokalne na budowy bezpłatnie na terenie całego kraju. 

Mobilne systemy grzewcze oferujemy głównie na :

  • olej opałowy
  • pellet
  • zrębki
Nowością w ofercie są kotłownie kogeneracyjne i pompy ciepła w zabudowie mobilnej kontenerowej. 

Nasza firma FCC innowacje wchodzi w skład niemieckiego koncernu CWD Heiztechnik gmbh, który od 14 lat oferuje na rynku europejskim swoje wyroby i produkty. Kotły c.o i piece oferowane na rynku niemieckim przez CWD Heiztechnik cieszą się dobra opinią i trwałością. Dlatego posiadamy duże doświadczenie w zakresie doboru i sprzedaży kotłów c.o na pellet, biomase, drewno oraz kombi drewno / pellet bo takie rozwiązania od dawna stosowane są w Niemczech.

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij