odnawialne źródła energii

Facebook Facebook

Magazyny paliwa silosy do biomasy

Dane podstawowe Opis Dane techniczne Dane podstawowe
  • Moc : 1 kW

Zastosowanie

Nasza firma oferuje szeroki zakres usług związanych z indywidualnymi systemami magazynowania i podawania biomasy do kotłów i pieców przemysłowych.

Systemy podawania biomasy rozdrobnionej to przede wszystkim różne kombinacje podajników ślimakowych, zgrzebłowych albo taśmowych, którymi transportujemy paliwo z magazynu do kotłowni lub ciepłowni. Transportowanie biomasy np: zrębki albo trociny ma szczególnie ważne znaczenie w projektowaniu ciepłowni, gdzie magazyn paliwa musi być odpowiednich rozmiarów aby zapewnić stałą dostawę biomasy pokrywająca zapotrzebowanie na wytworzenie ciepła.

Same systemy magazynowania biomasy dzielą się na silosy różnej wielkości a także pomieszczenia adaptowane na potrzeby magazynu paliwa.

Nasza firma oferuje też:

- modernizację i remonty rusztowych kotłów przemysłowych wodnych i parowych

- modernizację kotłowni w celach obniżenia jej emisji, dzięki zastosowaniu odpylaczy i cyklonów spalin oraz odżużlaczy 

- stacje mieszania paliw w tym węgla z biomasą

W ofercie znajdują sie też silosy lejowe są przeznaczone do magazynowania suchych materiałów granulowanych i sypkich. Są to zbiorniki walcowe z dnem w kształcie stożka  a  płaszcz wykonany z blachy płaskiej ocynkowanej. 

Silosy lejowe idealnie nadają się do magazynowania nie tylko zbóż ale też biomasy.

magazyn biomasy
  • magazyn biomasy
Opis Dane techniczne
Napisz do nas
lub zadzwoń

handlowy@fcctech.pl +48 795 944 258

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij