odnawialne źródła energii

Facebook Facebook
Kotły c.o Grizzly Pellet na Agroshow Bednary
24.10.2017

Kotły c.o Grizzly Pellet na Agroshow Bednary

Razem z partenerem firmą Asket, która jest wiodącym producentem brykieciarek do brykietów ze słomy, prezentowaliśmy na targach Agroshow innowacyjny zintegrowany system uzysku energii cieplnej dla gmin na terenach rolniczych. 

Bazuje on na linii składającej się z :

  • linii brykietowania słomy
  • kotłowni na brykiety ze słomy
  • kogeneratora do produkcji energii elektrycznej i cieplnej ze słomy
Nasza firma bazuje na dużym doświadczeniu inżynieryjnym i projektowym naszych pracowników. Współpracujemy z politechnikami oraz wiodącymi koncernami z branży energetycznej i ciepłowniczej.
 
Dla rolników i sadowników oferujemy też kotły c.o, piece nadmuchowe, kotłownie na biomasę do ogrzewania szklarni, magazynów, tuneli, budynków inwentarskich, kurników itp itd.
Oferujemy liczne promocje na piece c.o i wyprzedaże dla tych rolników, którzy szukaja tanich źródeł ciepła do ogrzewania swojego gospodarstwa rolnego.

Dobrym przykładem są tu np: kotły Grizzly  które spełniają wymogi 5 klasy emisji, a są najtańszym ogrzewaniem dla rolnika. Są to też jedne z najtańszych pieców na pellet na rynku.

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij