odnawialne źródła energii

Facebook Facebook
Kotłownie kontenerowe z pompami ciepła - nowości na sezon 2020
16.12.2019

Kotłownie kontenerowe z pompami ciepła - nowości na sezon 2020

Mobilne kotłownie kontenerowe można postawić do 6 miesięcy bez pozwolenia na budowę. Nie dziwi fakt, że jest to rozwiązanie wskazane na ogrzewanie tymczasowe lub awaryjne hal, bloków, szkół czy kościołów.

Oprócz tradycyjnych kotłowni kontenerowych i mobilnych na przyczepach zasilanych olejem opałowym i pelletem, na rok 2019/2020 mamy w ofercie też kotłownie oparte na technologii pomp ciepła - całkowicie bezemisyjnych, opartych na technice dwutlenku węgla.

Pompy ciepła w zabudowe mobilnej - kontenerowej są równorzędnym źródłem ciepła i alternatywą dla kotłów olejowych i biomasowych - mają dwie podstawowe zalety nie do pobicia:

- zerową emisję i brak komina

- całkowicie bezobsługowe użytkowanie

Oferujemy kotłownie kotnenerowe z zabudowanymi pompami ciepła w zakresie mocy 120 - 360 kW. Takie mobilne pompy ciepła mogą pracować nawet do -  25 stopni C i mają wysoki współczynnik sprawność COP.

Mobilne kotłownie z pompami ciepła możemy sprzedać, leasingować a też wynajmować krótko - długoterminowo. 

Ważne jest właściwe zamontowanie i usytuowanie takiej mobilnej kotłowni z pompami ciepła ze względu na dużą produkcję skroplin. Oferujemy mobilne systemy pomp ciepła powietrze - powietrze oraz powietrze - woda.

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij