odnawialne źródła energii

Facebook Facebook

Kogeneracja czyli wytwarzanie ciepła i energii elektrycznej

Dane podstawowe Opis Dane techniczne Pliki Filmy Dane podstawowe
  • Moc : 960 kW

Zastosowanie

Naszym klientom oferujemy i dostarczamy elektrociepłownie z blokami kogeneracyjnymi i awaryjne agregaty prądotwórcze do różnorodnych zastosowań. Wieloletnie doświadczenie w kogeneracji gwarantuje niezawodną i efektywną pracę oferowanych urządzeń. Elektrociepłownie z blokami kogeneracyjnymi pracują w zakresie mocy od 8 do 956 kW. Awaryjne agregaty prądotwórcze osiągają moc do 1000 kW.

Stosujemy paliwa z różnych źródeł energii: gaz ziemny, gnilny i wysypiskowy, biogaz, olej opałowy i roślinny, etanol i metanol.

Jako partner OEM firmy MAN-Nürnberg stosujemy najczęściej silniki tego właśnie producenta jak też oferujemy serwis i naprawy silników stacjonarnych MAN. Rozdzielnice, które są dostarczane do naszych modułów, są produkowane już przez nas, zgodnie z obowiązującymi przepisami i wymaganiami klientów.

Dodatkowo rozwijamy systemy zdalnego monitoringu i sterowania oraz automatyzację i wizualizację procesów stosownie do potrzeb klientów. Ponadto oferujemy produkty i usługi uzupełniające.

SOMMER ENERGY świadczy klientom kompetentne i obszerne doradztwo energetyczne i wynikające z niego efektywne zarządzanie energią. Opracowujemy wspólną z klientem koncepcje optymalizacji, której celem jest redukcja kosztów. Składa się na to identyfikacja i wizualizacja energochłonnych użytkowników oraz wskazanie potencjałów oszczędnościowych.

system kogeneracji Sommer Energy
  • system kogeneracji Sommer Energy
  • Silnik MAN kogeneracyjny
  • Kogeneracja objekt referencyjny
  • Kogenerator sterowanie
  • Silnik gazowy kogenerator
Opis Dane techniczne Pliki Filmy
Napisz do nas
lub zadzwoń

handlowy@fcctech.pl +48 795 944 258

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij