odnawialne źródła energii

Facebook Facebook
Forum recyclingu w Poznaniu
24.10.2017

Forum recyclingu w Poznaniu

Podczas forum recyclingu w Poznaniu, poruszane było wiele zagadnień z ramach szeroko pojętej gospodarki obiegu zamkniętego szeroko promowanej obecnie w Unii Europejskiej.

Nasza firma, prowadzi inżynierię i procesy projektowe dla linii termicznego przekształcenia odpadów oraz dla liniii unieszkodliwiania odpadów z odzyskiem energii cieplnej. 

Forum pokazało, ża wciaż niewiele osób, samorządowców czy gmin nie wie, że unieszkodliwiając odpady możemy je termicznie przekształcać wykorzystując np: ich popioł do półproduktów.Z takiej linii możemy uzyskiwać najtańszą energię cieplną i elektryczną. Jest to najtańsza opcja dla gminy, żeby inwestycja szybko się zwróciła, bo tylko linie z odzyskiem energii cieplnej i elektrycznej mają nawyższa stopę zwrotu.

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij